Penzion Hlohovec je rodinný penzion, který se nachází u vinných sklepů v obci Hlohovec. Tuhle obec nalezneme v jižní části okresu Břeclav a v srdci Lednicko-valtického areálu. Penzion má vlastní parkoviště pro osm vozidel. Do jednotlivých pokojů je vstup kolem kuchyně přes chodbu. Jestli-že budete ubytovaní v patře, vcházíte do objektu přes terasu. Ubytování v Hlohovci je velmi vyhledávané zejména pro jeho polohu a nízké ceny ubytování.

Máte možnost využít dva altánky s posezením. Dále zde máte možnost posezení ve velké společenské místnosti, které pojme zhruba 35 hostů. Společná kuchyň je vybavena sporákem, kuchyňskou linkou, ledničkou, mikrovlnkou, varnou konvicí a další. V penzionu je 7 pokojů po 2, 3, a 4 lůžkách na pokoji s možností přistýlky. Na každém pokoji se nachází WC a sprcha, lednička, varná konvice a TV. V penzionu je zakázané kouřit. V objektu je úschovna kol a gril na dřevěné uhlí. Hosté mohou také využít vinný sklípek s případnou degustací a nákupem vína. V objektu penzionu je úschovna kol, gril na dřevěné uhlí. V penzionu je zákaz kouření.

Lednicko-valdický areál

Díky své výjimečné přírodní a kulturně-historické hodnotě bylo území mikroregionu zapsáno dne 7. prosince 1996 do seznamu světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO. V areálu je velké množství kulturních a historických památek. V Lednici a okolí jsou – Zámek Lednice se zámeckým parkem, skleníkem a jízdami, Zámecká kaple, Minaret, Janův hrad, Aquadukt, Maurská vodárna. Ve Valticích, hlavním městě vína, se nachází barokní zámek, Kolonáda na Reistně a Rendez-vous. U Břeclavi, v oblasti lužních lesů je rozsáhlé staroslovanské hradiště, lovecký zámeček Lichtejnštejnů a Muzeum lehkého opevnění.
Krásnou přírodou lze na kole dojet k soutoku řek Moravy a Dyje. Tyhle všechny krásné památky naleznete v Lednicko-valtickém areálu. Mnoho pěkných upravovaných cyklotras. Všechno v neuvěřitelně nízké cenové hladině.

Doporučujeme ubytování v Hlohovci u paní Navrátilové. Máte na výběr ze tří lokalit a druhů ubytování.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup