Vybírat dárky k Vánocům bývá někdy oříšek. Lidí, které potřebujeme obdarovat, je hodně, nápadů, ale mnohdy i financí málo. Zkuste si to letos zjednodušit. Darujte všem triko – vždy s jiným vtipným motivem. Jak se při jeho výběru nesplést?

Na tom, kde tričko kupujete, záleží

Nejspíš nechcete kupovat předražená trička, věnovat ale nekvalitní tričko se rovněž nehodí. Zapomeňte na tržnice i na zprofanovaná nákupní místa. Chcete-li být se svým vtipným trikem originální, musíte nakoupit tam, kde nabízí široký sortiment se spoustou skutečně povedených nápadů. Geekshirts.cz je specialista na vtipné dárky, a především na vtipná trika. Tady zvládnete najít vtípek na triku skutečně pro každého.

Jak na správnou velikost trika?

V první řadě, raději rozlišujte dámský a pánský model. Nemusí, ale mohou se ve střihu lišit. Velikost si zjistěte nenápadně na oblečení toho, koho chcete obdarovat. Pokud tuto příležitost nemáte, volte raději velikost větší. Pohodlné větší triko se hodí vždy. Malé, ze kterého člověku čouhá pupek, je k ničemu.

Pozor na výběr vtipného motivu – z vtípku by mohl být spíše trapas

Dobrým příkladem je super tričko z nabídky Geekshirts s nápisem „Selebrita“ a s krásným veselým růžovým prasátkem. Rozhodnete-li se jej věnovat své sestře, která po porodu bojuje s nadváhou, spíše ji rozpláčete, než rozveselíte. A důsledek takto nevhodného dárku může být i mnohem horší. Ale věnovat jej kamarádovi, se kterým se neustále podpichujete ohledně svého pivního břicha – a proč ne! Tady je úspěch zaručen.

Kupujte v akcích

Zrovna na Geekshirts.cz máte možnost nakupovat více triček za zvýhodněnou cenu. I nyní probíhá akce se slevou 50 %. Přesněji akce: 1+1 zdarma, 2+2 zdarma až 10+10 zdarma. Potřebujete obdarovat až 20 lidí? Věnujte jim vtipná trička z Geekshirts a zaplatíte pouze za 10.

Obrázek zmiňovaného produktu: https://www.geekshirts.cz/motivy/tricko/selebrita/


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup