V módním světě se trendy neustále mění. Své o tom ví také internetový obchod GeekShirts.cz, který proměňuje jednobarevná a ničím nezajímavá trička v exkluzivní kousky. Pokud přemýšlíte, jak oživit fádní outfit, podívejte se do pestré nabídky oblečení právě výše zmíněného e-shopu. Čekají na vás trička i mikiny.

Vraťte se do dětských let. Vzpomeňte si na tradiční večerníčky, v nichž vystupovali králíci z klobouku Bob a Bobek, nemotorní kutilové Pat a Mat anebo velký Maxipes Fík se svou kamarádkou Ájou. Společnost GeekShirts.cz získala oficiální licenci na postavičky z večerníčků a připravila retro kolekce nejen triček. Třeba Boba a Bobka můžete mít i na polštáři.

Králíci z klobouku proslulého kouzelníka Pokustóna

Vzpomínáte si, jak se jmenuje kouzelník, jemuž patří klobouk, v němž bydlí Bob a Bobek? Správně, Pokustón. Večerníček se začal natáčet v roce 1978. Kreslení králíci měli rozdělené role. Větší Bob byl chytrý a přičinlivý, zatímco menší Bobek byl bláznivý a nápaditý. Ovšem dohromady tvořili sehranou dvojku.

Tradiční obrázky Vladimíra Jiránka se nyní tisknou i na trička, a tak si jedno z nich můžete ulovit do své sbírky i vy. Retro motivy od GeekShirts.cz si opravdu zamilujete.

Vtipný Maxipes Fík s kamarádkou Ájou

V paměti vám z dětství zřejmě utkvěl i obrovský pes. Maxipes Fík je milý, vtipný a roztomilý, přestože vypadá jak hromotluk. Diváky u televizí baví od roku 1979. Dostal se i na trička, například když si nese obrovský dort či jede v autě a namísto helmy má na hlavě čapí hnízdo.

GeekShirts.cz plánuje ještě rozšířit retro kolekce, a tak se můžete těšit na další české postavičky, které znáte z dětství. Stane se tak, jakmile internetový obchod získá další oficiální licence.

Pokud vás napadnou hrdinové z večerníčků v nějaké zajímavé pozici, klidně se o ni podělte s e-shopem. Třeba se mu návrh zalíbí a začne ho potom prodávat.

Sdílejte
Předchozí článekFrancie Normandie
Další článekJak vyjít s výplatou?