Leží vám na zahradě před domem nebo na ulici nepojízdný vrak, kterého se chcete zbavit? Pak na to jděte co nejrychleji. Jinak totiž zbytečně vyhazujete peníze za povinné pojištění. Kdo vám se vším pomůže?

Ověřená služba

Někteří z vás možná zkoušíte postupně rozprodat své auto na náhradní díly. Takový proces trvá klidně celé měsíce, během nichž musíte platit povinné pojištění. Baví vás vyhazovat peníze z okna? Pokud ne, jděte na to úplně jinak.

Prodat automobil na náhradní díly totiž jde i najednou. V tomto ohledu je skvělou volbou hlavně ověřený výkup od zkušených profesionálů. Jako příklad si představíme služby jedněch z nejvyhledávanějších odborníků v oboru – společnosti Za hotové.

Tito odborníci k vám přijedou do pouhých dvaceti čtyř hodin od úvodního telefonátu. Na místě vám předají jednoduchou kupní smlouvu bez skrytých podmínek a dalších častých nepříjemností. Ještě před odvezením vozidla (odvoz je zcela zdarma) vám vyplatí peníze na ruku. Celý proces zabere maximálně 30 minut.

Naprostou samozřejmostí je i protokol o ekologické likvidaci auta. S ním musíte zajít na příslušný úřad a nechat svého plechového parťáka odhlásit. Jedině tak se zbavíte povinnosti platit za něj pojištění.

Společnost Za hotové si poradí s osobním automobilem, dodávkou, veteránem, užitkovým/stavebním vozem i kompletně zničeným autovrakem.

Kolik peněz dostanete?

Určitě vás zajímá, na jak velkou finanční kompenzaci máte vlastně nárok. Mrkněte se na webové stránky likvidace vozidel. Úplně dole naleznete nezávazný formulář, do něhož vyplníte podrobnosti o autu (typ, rok výroby, motorizace, počet najetých kilometrů…). Po jeho odeslání stačí počkat na cenovou nabídku. Pokud se vám zalíbí, stačí si domluvit ideální čas návštěvy a vše vyřešit.