Přeprava automobilem patří do našeho každodenního života. Vypovídá též o našem společenském postavení. Zkrátka značka auta je jedním z prvních faktorů, podle kterých soudíme druhé. Muži se o tomto tématu dokážou bavit celé hodiny, což ženy nechápou, ale ve výsledku auto potřebují obě dvě pohlaví. Jakou značku tedy zvolit? Možností je opravdu hodně, my se však zaměříme na jednu známou a renomovanou značku s názvem DACIA.

Dacia Lodgy

Hledáte prostornější vůz? DACIA Lodgy vám nabízí možnost převozu až sedmi osob, což se již vyrovná malé dodávce. S tou si ovšem toto auto určitě nepleťte. Díky chytrému řešení prostoru není o moc větší než pouze pětimístné vozy. Za sedadlem řidiče a spolujezdce totiž naleznete velký prostor, který, když sklopíte sedadla, slouží k převozu velkých a objemných předmětů. Zároveň se můžete těšit na moderní vybavení, k dispozici vám bude multimediální systém Media Nav Evolution. K němu můžete připojit svůj chytrý telefon nebo na něm sledovat bezpečnostní výstrahy. Obecně bezpečnost je jedním z hlavních předností auta.

DACIA Logan

DACIA Logan je rodinný vůz, který svým majitelům nabízí pět pohodlných míst pro cestující a velký úložný prostor. Těch v autě najdete několik. Opět používá stejný systém jako její předchůdkyně, se zabudovanou navigací se jen tak neztratíte. Samozřejmostí je i skvělý design, koresponduje s celkovým vzhledem automobilu a podtrhuje ho přední pochromovaná maska na karoserii. Ta je zpevněná, aby při případném nárazu lépe ochránila cestující. To by se však stávat nemělo, o to se stará brzdný systém EBV.

Neváhejte!

Rumunská automobilka DACIA působí na trhu již padesát let. Skoro dvacet let je dceřinou společností značky Renault, lze tedy u ní předpokládat kvalitu a preciznost, která se na jejích autech velmi projevuje.