Znáte ten pocit… Cítíte se unavení, celý den jste v jednom kole, tělo i mysl by si potřebovaly alespoň na nějaký čas odpočinout. Anebo jen toužíte někam vyrazit a užít si spoustu zábavy? Ať tak či tak, často nemůžete odjet na celý týden. I tak pro Vás máme řešení. Využijte jeden z úžasných víkendových pobytů, které nabízí řada wellness hotelů. Udělejte si hezký víkend, ať už chcete jet sami, s rodinou, s přáteli, s kolegy z práce, prostě s kýmkoliv. Existuje celá řada důvodů, proč se rozhodnout a na víkendový pobyt vyrazit, například do Augustiniánského domu v Luhačovicích.

Strávíte pár dní v největších moravských lázních Luhačovicích, přímo v tradičním lázeňském domě, který byl postaven už v prvních letech minulého století a kterému se příznačně říká Augustiánský dům. Prostředí i okolní příroda jsou opravdu nádherné a samozřejmě jako dělané na výlety. Takže určitě stojí za to během pobytu naplánovat i nějakou tu procházku.

V hotelu si určitě odpočinete. Ať vyrazíte na romantický pobyt ve dvou nebo s rodinou, můžete využít wellness centrum, které nabízí různé formy relaxace.

Určitě si pochutnáte. Součástí všech pobytů je výborná kuchyně. Při snídani Vám bude dělat společnost hezký výhled, odpoledne se můžete občerstvit v lobby baru a večer na vás k 3chodové večeři bude čekat čerstvý salátový bar.

Do hotelu můžete samozřejmě přijet i se svými dětmi. Ubytování nabízí potřebné vybavení i pro Vaše nejmenší. V restauraci je nabízeno dětské menu, po domluvě je možné využít babysitting nebo děti vzít s sebou do wellness. V hotelu je pro ně připravena herna plná hraček. V nedalekém areálu najdou děti spoustu zábavy. Prolézačky, pískoviště, minigolf, různá hřiště ale i ohniště na opékání buřtů.

Víkendový wellness pobyt můžete věnovat také jako dárek. Poukazem můžete obdarovat někoho z Vašich blízkých a potěšit ho k narozeninám, k Vánocům, k Valentýnu nebo třeba jen tak.

Kompletní nabídku naleznete zde.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup