Blíží se datum jmenin vašeho přítele, tatínka či dobrého kamaráda? Pak určitě intenzivně přemýšlíte nad vhodným dárkem, který nezruinuje váš rozpočet, ale zároveň potěší a ideálně i překvapí. Inspiraci pro několik univerzálních řešení najdete na následujících řádcích.

Pomocníci do domácnosti

Domácnost je ve velké míře polem působnosti dam, i pány ale potěší některé vychytávky související s bydlením. U kutilů to může být nová sada šroubováků, u požitkářů vodotěsné závěsné rádio do sprchy. Zajímavou pozorností je pak třeba meteostanice, originální nádobí například s potiskem oblíbeného sportovního klubu, nebo třeba designový držák na lahve vína či alkoholu.

Něco na zub

Muži jsou požitkáři, proto krok vedle určitě neuděláte s nějakou dobrotou k snědku nebo k pití. Alkohol, pivo, dobrá domácí večeře nebo posezení v restauraci, dárkový balíček se sýry, salámy, nebo i domácí dort jsou určitě vhodné cesty k úspěchu. Pokud oslavence jen trochu znáte, jistě víte i jaké jsou jeho chutě a dovedete mu udělat radost na míru.

TIP: Měření testosteronu zdarma – předejděte poklesu fyzičky a psychiky

Zážitky jako dárek k svátku

Zážitků není nikdy dost, proč tedy hromadit nepotřebné věci, když by si oslavenec daleko více užil koncert, fotbalové utkání či kino? Zajímavá může být i vstupenka na degustaci vína či piva, projížďka v luxusním autě či na motokárách, nebo skipas. Při volbě zohledňujete povahu a záliby oslavence, případně i improvizujte, pokud víte, že daná osoba je otevřená novým věcem a nebojí se experimentů. Originálním nápadem je například projížďka na koni, pronájem vodního šlapadla nebo vstupenka na program do planetária.

Podpořte ho v koníčcích

Muži ve svém volnu obvykle rádi provozují některý ze stabilních koníčků – ať už jde o turistiku, cyklistiku, rekreační hru fotbalu, tenisu či golfu, rybaření, chovatelství, nebo například zahradničení. Zamyslete se, jak tráví čas váš oslavenec a inspirace pro dárek je hned na světě. Pokud se v daném oboru nevyznáte, nechte si samozřejmě poradit v prodejně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup