Výběr dárku pro muže je zejména pro ženskou část populace často oříšek. Pokud nebereme v potaz pro většinu z nás nereálné dary, jako jsou auta, motorky či jiné „hračky“, ze kterých by byl nadšený jistě každý muž, nápady rázem docházejí. Inspirace přitom číhá na každém rohu, stačí pořádně otevřít oči.

Darujte zážitky

V dnešní době přebytku se stávají stále oblíbenějšími dary v podobě zážitků. Milovníka adrenalinu potěšíte skokem padákem či projížďkou v luxusním autě. Když už ho nemůžou mít zaparkované v garáži, tak alespoň půjčené na jedno odpoledne. Požitkáře potěšíte vstupenkou na degustační menu, ochutnávku vína nebo piva. Od věci ale nejsou ani vstupenky všeho druhu – od sportovních utkání přes koncerty až po divadlo.

Pokud je darující osobou partnerka, jistě vás nezaskočí, že se muži rádi nechají hýčkat jakoukoliv dobrou večeří, víkendovým pobytem nebo nocí plnou něžností, na kterou vám navíc rozpočet vždycky vystačí.

Buďte vtipní i hraví

V každém muži je i v dospělosti kus dítěte, takže i dárky jako autíčka nebo vrtulníky na dálkové ovládání mnohé z nich potěší více než některé ratolesti. Pokud máte takovéhoto muže doma, neváhejte. Totéž platí o herních konzolích, které rovněž nejsou určeny zdaleka jen pro děti. Jak se říká, kdo si hraje, nezlobí, takže výhra je zde na obou stranách.

Od věci pak nemusí být ani nákup vtipných předmětů – ať už půjde o tričko s humorným nápisem, vtipný hrnek, nebo třeba samolepku na auto.

Oblečení, doplňky, kosmetika

„Líbit se“ je sice doménou žen, ale ani muži zdaleka nezůstávají úplně pozadu a o svůj vzhled se starají i zajímají. Podobně jako u žen tedy můžete i u mužů vsadit na osvědčenou jistotu v podobě stylových hodinek či parfému – pokud tedy znáte jeho vkus a máte odvahu.

Podobně je to pak i s oblečením, kde nejvíce záleží na správné velikosti. Pokud se nejedná o výjimky, které si chtějí šatník vybavovat striktně samy, budou pánové jistě rádi, že se vyhnuli celodennímu pobíhání po obchodech a ani jim nebude příliš vadit, pokud daný kousek lehce vybočí z jejich zaběhnutého stylu.

TIP: Ztrácí váš muž formu a elán do života? Dopřejte mu testosteronové injekce

Podpořte jeho zájmy

Má oslavenec nějaké koníčky nebo zájmy? Pak se na ně zaměřte a pomozte je dál prohlubovat. Nemusí jít přitom zdaleka o zájmy v klasickém pojetí. Miluje gastronomii? Zkuste kuchařku nebo kurz vaření. Miluje kávu? Co takhle mlýnek nebo kávovar? Je přesvědčený byznysmen? Vsaďte na doplněk k telefonu nebo elegantní diář! A jestli ho nebaví nic než sledování televize, pak máte šanci alespoň s předplatným televizního programu. Na rozdíl od žen muži tyto praktické dary vysoce oceňují.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup