Ostrava jakožto třetí největší město v České republice láká na spoustu zábavných atrakcí, pamětihodností i přírodních úkazů. Pokud plánujete v moravskoslezské metropoli strávit několik dnů, neobejdete se bez vhodného ubytování. Chcete bydlet v luxusním hotelu, jehož součástí je i restaurace s vyhlášenými pokrmy? V takovém případě pro vás máme jeden skvělý tip.

Ostrava je průmyslové středisko, které však za návštěvu rozhodně stojí. Zavítejte do Ostravského muzea, kde vám expozice přiblíží historii města. Stejně tak za zmínku stojí Malý svět techniky U6 či Hornické muzeum Landek Park. Za rušným nočním životem vyrazte na Stodolní ulici s více než šedesáti bary, kluby, restauracemi a kavárnami. Chcete však nejprve najít vhodný hotel Ostrava?

Ubytování s puncem elegance

Jako luxusní hotel Ostrava se představuje čtyřhvězdičkové zařízení Jan Maria nacházející se nedaleko centra. Se svou strategickou polohou se hotel dostal do povědomí široké veřejnosti i podnikatelům, kteří ho často volí k ubytování na pracovních cestách. Z hotelu se snadno dostanete do nákupního střediska Nová Karolína, Slezskoostravského hradu, ZOO Ostrava i na výstaviště Černá louka či vyhlášenou stodolní ulici.

TIP: Zámecká restaurace

V hotelu jsou připraveny nejen moderní pokoje, ale i restaurace, wellness prostory či bowling pro zábavu. Vychutnáte si také lahodné víno ve zdejším vinném sklípku a dopřejete si relaxaci ve whirlpool.

Restaurace s výborným jídlem

Nezůstanete ani hlady. Restaurace Ostrava v tomto hotelu vaří vskutku výtečná jídla. Poctivá gastronomie z regionálních a zdravých surovin je samozřejmostí. V restauraci se konají i různé akce a oslavy, takže prostory můžete využít k těmto účelům i vy. Potěší vás, že luxusní restaurace Ostrava je plně klimatizovaná, ale naopak v zimních měsících je vyhřívaná krbem s otevřeným ohněm.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup