Penny aktuální Letáky na tento a příští týden

pennyNový akční leták Penny market na příští týden vychází zpravidla ve čtvrtek a platí do následující středy. Dále pak vychází malý akční leták Penny, který platí od pondělí do středy. Aktuální leták supermarketu peny market informuje o právě probíhajících akcích a slevách o zboží, které je v aktuálním týdnu nabízeno za zlevněné akční ceny.

Letáková akční nabídka zahrnuje potravinářské zboží – tedy čerstvé a trvanlivé potraviny, ovoce a zeleniny, maso a uzeniny, nápoje, jen malou část akční nabídky tvoří spotřební zboží (především domácí potřeby a elektronika).

Akční leták Penny je roznášen do poštovních schránek zákazníků a také si můžete ten aktuální pro tento týden prohlédnout na online na stránkách včetně archivu letáků.

Na našich stránkách najdete aktuální leták Penny, který vás bude informovat o tom, které zboží je zrovna zlevněné. Penny leták market akční leták vychází každý pátek a platí až do čtvrtka a druhý leták od pondělí do středy, který je známý jako Akční Pondělník od penny.

Penny Market – aktuální akční leták na tento týden

aktualni-letak-penny

Zobrazit leták Penny >>

Penny Market je známý tím, že si své výrobky nenechává dovážet z ciziny. Prodejny vždy nabízejí lokální sortiment dané oblasti, kde je Penny Market vystavěn.

Společnost PENNY Market s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního obchodního řetězce REWE, který je jednou z největších světových obchodních společností. Společnost REWE získala díky koupi maloobchodního řetězce PLUS rozhodující pozici na českém diskontním trhu. Převzetím maloobchodního řetězce PLUS zdvojnásobí PENNY svou síť prodejen na více než 300 prodejen v celé České republice.

V Penny prodejnách zákazníci naleznou jak nabídku potravin tak vybrané lokální zboží, které nabízí dle aktuálního letáku Penny jako např::
– Auraté (osobní péče)
– Arktis (mražené zboží)
– Bäckerkrönung (pečivo)
– Bravo (lupínky a flips)
– Cafe Time (zmražené pečivo)
– Campus (mléko a sýry)
– Clina (detergenty)
– Dôme (džemy a marmelády)
– Elite (jogurty a dezerty)
– Granola (obilné lupínky)
– Keyté (kosmetika)
– Mamma Pasta (pizza, těstoviny a bagety)
– Mayfair (čaj)
– Mei Tai (jídlo z dálného východu)
– Nathalie (vložky a tampony)
– Naturgut (Eigene Bio-Linie)
– Orto Mio (antipasti, olivy, pesto)
– (PHC)3 (péče o vlasy)
– Prima Kost (delikatesy)
– Puda (pečící přísady)
– Rios (zmrzlina)
– Sylvana (kuchyňské folie a sáčky)
– Tatü (kapesníky)
– Timbu (koření)

a další.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup