Pokud pořizujete nové bydlení, určitě byste měli myslet na případnou rekonstrukci, samozřejmou nutností je ale také nemovitost pojistit. V opačném případě nebudete kryti před případem požáru, vytopení sousedy a podobnými příjemnostmi, které by si každý rád odpustil, ale bohužel jsou někdy součástí našeho světa. Stoprocentně se jim asi nikdy nevyhneme, ale pokud jde o pověstný klid duše, je pojistka – samozřejmě vhodně navolená i v poměru ceny – nepostradatelným společníkem.

Za pojistku nemusíte platit spoustu peněz, existují různé varianty

Pojištění nemovitosti neznamená, že je nutné vynaložit tisíce korun ročně. Naopak, částka může být rozhodně pro vaši kapsu o poznání příjemnější a pojistná ochrana dostatečná. Stačí jen všemu věnovat dostatečnou pozornost a nenechat si vnutit první nabídku, kterou uvidíte. Vždy je prostor pro zlepšení, nebojte se proto zeptat nebo informovat u zkušených poradců. Cílem není jen ušetřit pár korun, ale hlavně mít komplexní ochranu se vším všudy…

Výpočet během pár minut, hned potom víte, na čem jste

O ceně se nemusíte dozvědět až na kamenné pobočce, kam jste odpoledne vážili cestu. Naopak, kalkulace pojištění nemovitosti proběhne snadno online, po zadání základních údajů o vašem bytu či rodinnému domku. Předběžný a zcela nezávazný výpočet určitě přijde vhod. Pak můžete snadno porovnávat s dalšími alternativami a nepodlehnete tlaku, tolik typickému při osobním jednání, který tu vlastně vůbec nebude vyvíjen. Můžete a nemusíte nabídku schválit, v tom je vždy vaše svoboda.

Nahodilé poškození? I to může být předmětem reklamace

Náhody se občas dějí, bohužel jsou někdy pořádně nepříjemné. Existuje však pojištění nahodilého poškození, které je tu pro váš notebook, mobil nebo televizor. Sjednat se může až na dva roky dopředu a pokryje takové problémy, jako je například prasklý displej telefonu. Není to ale samozřejmě totéž, jako třeba pojištění odpovědnosti za škodu.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup