Léto je jedno z nejkrásnějších období v roce, které láká mnohé rodiny vyrazit po dlouhé roční odmlce opět k moři. Touha po cestování, které je navíc spojené s koupáním a dalšími radostmi, je neodbytná.

 Zájezd je tedy zakoupen, všichni členové rodiny se těší, ale zbývá ještě zabalit. A to představuje pro řadu rodin téměř adrenalinové dobrodružství. Kdo z nás se před dovolenou nezabývá dlouhé hodiny myšlenkou, jak si dobře zabalit na dovolenou a na nic nezapomenout?

Správná výbava do vody

Obzvláště v rodinách s dětmi je potřeba se na dovolenou připravit skutečně důsledně. Kromě plážových osušek je rozhodně potřeba přibalit si do kufru kvalitní neoprenové boty do vody. Ty poskytnou potřebný komfort při vstupu do moře a pohybu v něm.

Důležité jsou boty do vody především v místech, kde jsou ostré kameny ale ve vodě se s nimi budete cítit mnohem pohodlněji ať jste kdekoliv. Předejdete díky nim možným poraněním na noze o ostré kameny nebo ostny mořských ježků. S neoprenovými botami do vody bude koupání zkrátka snazší a vy si dovolenou lépe užijete.Stejně důležité je zabalit si i vhodné oblečení do vody. Právě na pláži budete přeci jenom trávit většinu času. Je třeba počítat s tím, že kolem vás bude hodně lidí a celý den budete někomu na očích.

Jistě ve vás bude hlodat myšlenka, jak budete vypadat. Rozhodně nic nezkazíte plážovými sportovními bikinami, které e příjemně nosí, pohodlně drží na vašem těle, a navíc skvěle vypadají.

Bikiny nebo obecně plavky je dobré mít dvoje. Pokud totiž nebudete chtít sedět celý den v mokrých plavkách, rozhodně si přibalte ještě další model. Plážové bikiny Mystic jsou pro ženy ideální volbou.

 Jsou nejen pěkné na pohled, ale celý den se nosí díky kvalitnímu materiálu velice pohodlně. Bikiny Mystic navíc využijete i ke sportovním aktivitám, které k pobytu u moře také patří. Díky speciálnímu designu totiž dokonale drží na svém místě za všech okolností.

Když nejste ve vodě

Myslete při balení i na chvíle, kdy jste z vody venku. Zahalit se po koupání do příjemného a kvalitního ponča ze savého materiálu je velmi pohodlné. Odpadne vám díky němu drhnutí ručníkem a s pončem nemusíte řešit nepraktické a zdlouhavé oblékání oblečení, ve kterém chcete sedět na pláži.

Pončo je oblíbené především u malých dětí, které drhnutí ručníkem, když vylezou z vody ven nemají rády. Ručníkové pončo může ale využít celá rodina. Je také velmi užitečné při převlékání se z mokrých plavek do suchého oblečení.

Ani zde ale seznam potřebného ani zdaleka nekončí, v kufru nesmí chybět krémy na opalování, klobouk či pohodlné a volné kraťasy. Pokud jste navíc obdivovateli krásy podmořského světa, přibalte si také potápěčské brýle, šnorchl a ploutve.

Počítat je třeba i s komplikacemi, proto sebou mějte dostatek základních léků. Úpal, úžeh, spáleniny od slunce či zažívací problémy. To jsou nejčastější problémy, se kterými se turisté u moře potýkají nejčastěji. Vybavte se proto první pomocí právě na tyto zdravotní komplikace.