Nejistá doba s sebou nese nejisté příjmy, co se výdělků, inflace a dividend týče. Jediným způsobem, jak aktivně zhodnotit peníze a zaručeně neprodělat, je investovat do nákupu nemovitosti. Tohle není rada pro multimilionáře, ale snaha obyčejných lidí zajistit se do budoucnosti.

Všechno kolem nás se mění, ale byty svou hodnotu na trhu neztrácejí. Přestože nebyly prognózy z doby koronavirové příliš optimistické, nakonec se prokázalo, že investice do bytového fondu jsou stálé. Pořízený majetek můžete v budoucnu pronajímat nebo v případě nouze prodat. Na uložení financí v nemovitostech oproti uložení v bance neproděláte.

Byty pro každého

Bydlení v Praze na Žižkově představuje ideální cíl, kam obrátit svou pozornost, pakliže chcete své peníze investovat bez ztráty na hodnotě a naopak na vlastnictví ještě vydělat. Na Vackově nově vzniká 347 bytů o velikosti 1 až 5 + kk, jež jsou asymetricky řešeny, což zaručuje jejich maximální soukromí, vzdušnost a prostornost.

Vizuální rozložení jednotek lze zhlédnout v online katalogu, který zprostředkovává náhled konstelace místností dle světových stran, návrh sousedních bytů, schodišť i výtahů. Každý si tak může důkladně promyslet, který byt zvolit a s kým sousedit. Máte-li tenké spaní, nekupujte byt s ložnicí vedle výtahu, a pokud nemáte rádi teplo, bude lepší preferovat hlavní místnosti na sever nebo východ.

Moderní architektura

Prodej bytů Praha 3 je již v plném proudu, přestože výstavba teprve probíhá. První lidé se sem mají stěhovat už na konci letošního roku. Architektonický projekt vzešel z pera studia MS Architekti. Pojetí citlivě pracuje s maximálně dvanáctipodlažními budovami, které navíc nevytváří jednolitou uliční hmotu, ale ustupují od uliční linie v charakteristické členitosti.

Díky tomu vznikají nejen metropolitní byty s balkony a lodžiemi, ale také prostorná zákoutí, umístěná mezi jednotlivými objekty, kde své místo naleznou přízemní byty se zahrádkami.