S VidaXL najdete tu jedinou, vysněnou sedačku, která potěší vaše oko a zajistí pohodlné sezení a používání po dlouhá léta. Můžete vybírat z neomezené nabídky na našem webu.

Nejdříve se však zamyslete nad tím, co potřebujete. Sedačka vás má nejen potěšit pohodlím jejího používání, které vám poskytuje, musí také ladit s aranžmá interiéru vašeho obývacího pokoje. Nákup sedačky není nejsnadnější, ale s naší pomoci si s tím určitě poradíte! Navíc můžete spolu s námi sladit celou sedací soupravu, aby všechny nábytkové kusy vytvářely kompaktní celek.

Jakou pohovku vybrat do obývacího pokoje?

Při výběru sedačky se vyplatí přemýšlet o tom, jak velká má být a na jakém místě pokoje ji chcete umístit. Je možné volit ze skromnějších dvoumístných, nebo větších třímístných i z rohových, nebo dokonce rozkládacích, které se budou hodit, pokud nemáte kde umístit hosty. Obývací pokoj je jednou z nejdůležitějších místností v naší domácnosti. Trávíme tam hodně času s rodinou a přáteli. Obývací pokoj je také místem, kde odpočíváme, a proto by měl být vhodně zařízen, aby nám poskytoval možnost příjemné relaxace. Ústředním místem každého obývacího pokoje je proto odpočinková zóna a pohovka. Právě zde se nejčastěji ponoříme do večerních rozhovorů nebo se ztratíme ve světě knih a zajímavých filmů. Proto je marné hledat v každé domácnosti funkčnější kus nábytku, než je pohovka do obývacího pokoje. Poradíme vám, jak si vybrat ideální!

S námi najdete to, po čem toužíte!

Rohové sedačky určitě vypadají krásně, ale ve velkých místnostech. Do malých interiérů se více hodí dvoumístné gauče, ke kterým lze vždy přisunout křeslo ze stejné kolekce a takto vytvořit perfektní odpočinkovou soupravu. Velký význam má i materiál čalounění. Předností kůže je to, že se snadno čistí, což je výhodou zvláště, když máte malé děti nebo domácí zvířata. Navíc vnese do klasicky zařízené místnosti prvek ušlechtilosti. Ve VidaXL nabízíme řadu možností jak z hlediska barevnosti, tak z hlediska typů kolekcí. Stojí za to seznámit se s naší nabídkou už dnes! Každého dne se objevují nové modely, proto stojí za to nabídku průběžně sledovat. Pokud jste se dnes nemohli pro nic rozhodnout, může se každou chvíli objevit to, co hledáte! Vždy posloužíme radou a pomoci. Pomůžeme vám zvolit si tu nejvhodnější sedačku a zajistíme komfortní obsluhu na každém kroku. Každá objednávka je pro nás prioritní, proto se snažíme, aby naši zákazníci byli vždy spokojeni!