Největší úctě a oblibě se mezi sportovci těší ti výrobci vybavení, kteří mají sami kořeny v této komunitě a dobře tak znají všechny jejich potřeby. U příznivců adrenalinových sportů to potom platí dvojnásob.

Právě proto má u milovníků kiteboardingu, windsurfingu a dalších vodních sportů značka Mystic tak silnou pozici a celá řada z nich na ní doslova nedá dopustit. Především pro ně se více než o sport jedná o životní styl, což je filozofie, kterou Mystic dokonale naplňuje.

Historie značky

Historie značky Mystic se začala psát v roce 2002, kdy se několik nadšených windsurfařů a kiteboardistů shodlo, že na trhu dostupné vybavení neodpovídá jejich představám a potřebám. Tento pocit pak proměnili v akci a založili značku Mystic.

Obsah obrázku obloha, exteriér, voda, loďka  Popis byl vytvořen automaticky

Jejich cílem bylo soupeřit s ještě většími vlnami, a ještě silnějším větrem. Výsledkem jejich práce tak bylo vybavení i oblečení s ještě lepšími parametry a odolností, které sportovcům umožňuje využít veškerý svůj potenciál a posunovat hranice možného.

Nabídka Mystic

V katalogu produktů značky Mystic naleznou vše potřebné milovníci adrenalinu na vlnách bez ohledu na věk či pohlaví, v nabídce je pánské, dámské i dětské zboží v té nejvyšší kvalitě.

Mystic nabízí kompletní výbavu pro kiteboarding, wakeboarding a windsurfing na rekreační i profesionální úrovni – kombinézy, neoprény, impaktní vesty chránící trup a páteř před nárazem, boty a vázání pro wakeboardy, helmy… nic z toho v jejich kolekci nechybí.

Obsah obrázku interiér, strop, budova, letiště  Popis byl vytvořen automaticky

Hity v nabídce Mystic

Věnovat se podrobně všem skvělým výrobkům z kolekcí Mystic by vyžadovalo opravdu hodně prostoru.

Za zmínku ale určitě stojí nová série neoprenových rukavic, ať již se mezi nimi rozhodnete pro rukavice bez ochrany prstů, pouze s dlaňovou částí, plně prstové, anebo třeba rukavice typu lobster, spolehnout se můžete na to, že vaše ruce budou v teple a dokonale chráněny, přitom ale ani na okamžik neztratíte tolik potřebný cit v prstech.

Obsah obrázku muž, osoba, oblečení  Popis byl vytvořen automaticky

Samozřejmostí jsou i švy překryté kapalným kaučukem, díky kterým zůstanou vaše prsty v suchu za všech okolností.

Klasiku v nabídce značky Mystic představují ochranné vesty, které poskytují tělu ochranu při pádech a nárazech, stejně jako potřebný vztlak, díky čemuž fungují i jako vesty záchranné.

Bezpečnost by vždy měla být na prvním místě, a protože vybavení Mystic navrhují lidé, kteří jsou sami nadšení příznivci adrenalinových vodních sportů, moc dobře vědí, co v tomto ohledu sportovci opravdu potřebují.

Oblečení a vybavení Mystic, které světu jasně deklaruje vaši lásku a vášeň pro vodní sporty, ale nemusíte odložit hned jak opět spočinete nohama na pevné zemi. Kolekce mikin a dalších kusů oblečení pro běžné nošení je z tohoto pohledu ideální. I v této kategorii si samozřejmě přijdou na své muži i ženy.

Pokud se na vodě nespokojíte s průměrem, ale vyžadujete jen nekompromisní špičkovou kvalitu, potom je pro vás značka Mystic tím pravým. Jejich kolekci si můžete prohlédnout u autorizovaného prodejce buď online na www.mysticstore.cz nebo osobně na Showroomech v Praze či Brně.