Potřebujete si pro nadcházející sezónu pořídit novou přechodovou bundu a do oka vám padly prošívané svršky? Pokud si nejste jisti tím, zda je tento typ bundy skutečně tou nejlepší volbou, máme pro vás dobrou zprávu. Mrkli jsme se na to za vás, a tak vám na tento model přechodové bundy můžeme prozradit vše. Pojďte se s námi podívat, jaké ovoce naše prověřování přineslo. Pro koho je prošívaná pánská bunda tou nejlepší variantou a jak ji co nejlépe zakomponovat do podzimních outfitů?

Pánské prošívané bundy stokrát jinak

Dávno už není pravda, že prošívaná bunda patří jen lyžařům na svah. Někomu sice může přijít, že se s prošívanými péřovkami vracejí trendy z devadesátých let, zejména, potkáváte-li na ulici hipstery v oversized modelech. V případě přechodového modelu jde ale o skutečně slušivou záležitost, kterou si můžete obléci, ať už jdete na procházku do lesa, nakupovat, do společnosti nebo na cestu do zaměstnání. Je ale samozřejmě nutné zvolit padnoucí velikost a také délku, která bude vaší výšce a postavě ku prospěchu, a nikoliv naopak.

Při výběru kterékoliv bundy je totiž opravdu potřeba přemýšlet také nad tím, jestli bude tvořit dobré kombinace s kalhotami a zbytkem oblečení, které si budete s bundou oblékat. Také ale musíte vzít v potaz své fyzické proporce. Vysocí muži si klidně mohou dovolit obléci designový model prodloužené prošívané bundy. Pokud by si ho ale oblékl muž nižší postavy, opticky by jej to ještě více zkrátilo. Pánové nižšího vzrůstu, stejně jako ti s větším bříškem a boky, by se měli soustředit primárně na přechodové bundy v délce do pasu, a ideálně v tmavší části barevného spektra. Ten pravý podzimní svršek si vyberte třeba v e-shopu populárního obchodu Bolf, kde narazíte na širokou nabídku pánských přechodových bund všech střihů, stylů, barevných provedení i konfekčních velikostí.

Nejvíc trendy střihy přechodových prošívaných bund

Prošívané přechodové bundy jsou velkým trendem dlouhodobě. A to zejména proto, že se stylově hodí snad ke všemu. Mužům všech postav bude skvěle slušet například inovovaný vzhled příčně prošívaného bomberu v některém z výraznějších a kontrastních provedeních. Zazáříte kupříkladu ve žlutém, červeném či oranžovém bomberu s vysokými černými pružnými lemy a stojacím límečkem. Pro dny, kdy fouká podzimní chladný a vlhký vítr, se vám bude obzvláště hodit prošívaná přechodová bunda s kapucí. Ta může být klidně odepínací. Zejména by ale měla být stahovací, aby se v případě potřeby dala stáhnout těsně kolem obličeje a chránila tak vaše uši a zátylek před ofouknutím a prochladnutím.

Geniálně působí i pánské prošívané bundy s metalickou či lesklou povrchovou úpravou a designovými detaily, jako jsou ozdobné druky, nášivky, výrazné prošití, masivní zip na zapínání nebo třeba nápadná náprsní kapsička. Na své si v obchodech bez pochyb přijdete i v případě, že jste fanoušky přechodových bund se vzorem. Čekají na vás ale také kupříkladu modely v maskáčovém vzhledu v mnoha atraktivních barevných provedeních.